Astroloji Günlük Burc yorumları

 • Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

  Almanya Bayan Siteleri

  Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere seviyeli ve güzel bir mekanda hizmet sunan sitemiz bundna böyle artık Almanya ve diğer Yabancı Ülke’lerde yaşayan Gurbetci vatandaşlarımızla sizleri aynı catı altında toplamaya devam ediyoruz.

  Almanya da yaşayan Türk Bayanlarla sizler de sitemiz üzerin de kolay bir şekil de tanışabilirsiniz. Türkiye de uzun süreden beri ekmek parası kazanmak ve iyi bir gelecek kurmak için kendi Ülke ve Toprak’larını bırakıp Yıllar önce Almanya’ya yerleşen sayıları her geçen gün artan Türk’ler artık Almanya’nın bütün Şehir ve Semtlerin de bunlara rastlamak mümkün. Bir çok İnsan Almanya da yaşamaktadır. Almanya da yaşayan daha önce evlenmiş fakat mutlu olmamış sizler de Alman dul bayanlarla sohbet sitemiz üzerin de tanışıp ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  Almanya Şehirleri

  Türkiye’nin en iyi şekilde anlaştığı ve insanlarımızın gitmek istediği Almanya Şehirleri hakkında bugün sizlere genel bir tanıtım suncaz.

  Almanya Avrupa ülkelerinin en büyüğü ve en güzeli sıramalamasında ve ülke nufüsünün son dönemde çalışan bir çok kesimin Gurbetci Türk vatandaşlarımızdan oluştuğu Almanya ile hem siyasi hemde strazik yönden Alış verişlerimiz tamamen dosthane bir şekil de geçmektedir. Almanya Türk insanlarına sıcak kanlı ve yardım severdirler. Herhangi bir art ve kötü niyet düşmanlık asla kin nefret duymamaktalar. Türkler’in hemen hemen Almanya’nın her şehrinde yer almaktadırlar.

  Almanya da yaşayan Gurbetcilerimizin yaşadıkları bölgeler ve Almanya’ya gitmeyi düşünen siz değerli Almanya chat ve sohbet kullanıcılarımız için biraz Almanya Şehirleri hakkında bir bilgilendirme yapmak istedik.

  İşte başlıca Almanya’nın en iyi ve en büyük şehilrleri. Umarım bu paylaşımlarımız sizlere faydalı olur.

  Almanya Hakkında Genel Bilgi

  Almanya Şehir Rehberi

  BERLİN

  Berlin, Almanya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa Birliği’nin de (Londra’dan sonra) ikinci büyük şehridir.

  DORTMUND

  Dortmund Almanya’nın önemli şehirlerinden biridir. Ruhr bölgesinde bulunur ve Kuzey-Ren Wesfalya eyaletine bağlıdır.

  DUSSELDORF

  Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya eyâletinin başkentidir. Ayrıca Düsseldorf Vilayeti’nin (Regierungsbezirk)’de merkezidir.

  FRANKFURT

  Frankfurt (am Main) metropolü Almanya’nın finans ve kültür merkezidir. Almanya’nın doğusunda Oder Nehri’nin kıyısında “Frankfurt am Oder” olarak adlandırılan bir adaş şehir daha olduğundan burası Main kıyısındaki Frankfurt (Frankfurt am Main) olarak isimlendirilir.

  MÜNİH

  Münih, Bavyera Alpleri’nin kuzeyinde ve İsar nehri kıyısında kurulmuştur. Berlin ve Hamburg’dan sonra Almanya’nın en büyük üçüncü kenti olan Münih, Bavyera eyâletinin en büyük şehri ve başkentidir. Avrupa Birliği’nin ise on ikinci en büyük şehridir.

  KONSTANZ

  Almanya’nın İsviçre sınırında, Baden-Württemberg eyâletinde ve Konstanz Gölü kıyında yer alan bir kenttir.

  KÖLN

  Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır.

  RADOLFZELL

  27.000 kişilik nüfusu ile Constance Gölü kıyısına kurulmuş olan şehir İsviçre ve Black Forest’ a çok yakındır. Her çeşit su sporu ve doğa sporları yapmaya elverişli konumu ile şehir her yaştan ziyaretçiyi kendine çekmektedir.

  RATZENRİED

  Almanya-İsviçre sınırının bir bölümünde bulunan kasaba, etrafındaki tepelerle beraber kış sporları için ideal bir yerdir. Doğal güzelliklere sahip olan yer, Konstanz gölüne yarım saat uzaklıktadır.

  REGENSBURG

  Regensburg 140.000 nüfusuyla Tuna Nehri’nin kuzeye bakan kısmı ve Bavyera Eyaleti’nin tam kalbinde yer alır. Münih’in 120 km. kuzeyindedir.

  STUTTGART

  Stuttgart, Almanya’nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyaletinin başkenti ve en büyük belediyesi, Stuttgart vilayetinin (Regierungsbezirk) merkezidir.

  Yukaradaki Şehirler tamamen Almanya ülkesine ait birbirindne güzel şehir isimleridir. Almanya hakkında daha geniş bir şekil de sizler de bilgi sahibi olmak yada Almanya’ya gideceksiniz Ama Almanca Dil Almanca konuşmasını bilmiyorsanız şayet bunu dert etmeyin, Almanya Sohbet odaları üzerin de sizler de Almanca pratik dil tercihinizi Gurbetci Alman Türk vadandaşlarımızın yardımı sayesinde kolay bir şekil de ilerletebilirsiniz. Sohbet odalarımız tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizlere hizmet vermektedir.

  Almanya’yada çalışan Türk işcileri normal gecimlerini buradaki büyük firmalarda çalışarak ek bir gelir ve privat (özel) dediğimiz exstra işlerde çalışıp ekmek paralarını kazanmaktadırlar. Günlük iş stresi ve yaşanılan Türk Gurbet özlemini bizler de bir nebze olarak bu ayrılıpa ve hasrete son vermek için sizlere vermiş olduğumuz kaliteli ve seviyeli Sohbetchat.com sitemiz üzerinde sizler de chat sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Almanya da dul zengin, Almanya da bayan arkadaş, Almanya kızlarla tanışma sitesi olarak sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermekteyiz. Sitemiz odalarında sizler de kendinize yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız sizler de Google üzerin de ana sayfamız üzerin de bulunan ”sohbet” bağlan butonumuza tıklayarak kolay bir şekil de sohbet sayfamıza ve kanallarımıza giriş yapabileceksiniz. Sitemiz odaların da sizler de kendinize yeni ve güzel kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  Almanya Bayan Siteleri Benzer Yazılar

  Türkiye’nin en iyi online eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak bugün sizlere hem yazılı hem de sesli bay ve bayan arkadaşlık siteleri üzerine
  Günümüz de artık sayıları hızla artan sanal bir ortam üzerin de hizmet veren bay bayan, dul bayan genc kız arkadaşlık arama bulma evlilik siteleri’nin

  Toplam 3 Yorum Yapılmış

  1. Anonim demişki 15 Nisan 16 22:08 

   Ben izmirden orhan usta kompile bir ustayım ustalık belgem ve Yeşil pasaportum var lise mezunuyum 01 1962 doğumluyum benimle tanışmak isteyen bayanarkadaşarıyorum

  2. Özgür demişki 19 Ağustos 17 05:57 

   Selam ben 33 yasinda olgun yakisikli sağlikli Ankara’da yasayan evlenip ayrilmis biriyim.professionel erkek saç tasarım üzerine mesleğim.Tanişip anlasabiliyorsam eğer evlenmeyi isterim.İnançlı ve düzgün bir insan olduğma inanirm.Yobaz görmemiş geri kafalı egosu yüksek kibirli lakayit kendini tasiyaman insanlar uzak olsu.Teraziyim çok severim,anlayişlı ve medeniyim kıskanırm büyük yaş takintim yoktur aşkın yaşı yoktur ufak bi itiraf benden büyük olursa rahat olsun ben tasiyabilirm tabi parasi pulu değil yüreği lazım bana dişisi erkeği olmaz aslan aslandır.Aslan gibi olsun canımı veriyimyaa.

  3. Özgür demişki 19 Ağustos 17 05:59 

   Bu arada instagrm hesabim Ozgur_Azadet sağlıcakla..

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Almanya Bayan Siteleri Etiketler

  SohbetChat.Com Sohbet Chat Chat Sitemap Feed Hakkımızda - Yasal Uyarı