Astroloji Günlük Burc yorumları

 • Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

  Omegla TR

  omegla-trEn iyi yabancı arkadaşlık Bay ve Bayan eğlence sitesi olarak herkesin yakında tanıdığı Rusya’nın en çok kullanılan chatroulette’ye alternatif ve Multi özellik yönden hizmet veren omegle sitesi hakkında bugün sizlere biraz ön bilgiler sunmaya çalışcaz. Umarım sizler de omegle ve chatroulette hakkında biraz anlattıklarımız sayesin de ön Bilgi sahibi olursunuz.

  Öncelikle omegle nedir, üyelik yada ücretli paralı bir şekil de hizmet sağlıyan sitemidir, önce biraz onu anlatalım. Omegla İngilizce bir kelimedir. Burada tüm Dünya yabancı ülkeler de yaşayan erkek ve kız kullanıcıların aynı  eğlence mekanında hem görüntülü hem de sesli ve kameralı videolu ve Webcam cam chat yaptıkları bir eğlence sitesidir.

  omegle-nedirOmegle sitesinin resmi web homa page  URL adresi : omegle.com sitesidir. Türkçe alternatif omegle sitesine giriş olarak omegletr.org sitesini de tercih ederek giriş yapabilirsiniz. Bu sitelere girişler tamamen üyeliksiz ve ücretsizdir. Bu sitelere giriş yaptığınızda öncelikle +18 yaşında küçük iseniz bu sitelere giriş yapmamanızı sakıncalı olduğunu öncelikle sizleri bu konuda uyarıyor. Çünkü bu siteler genellikle yetişkin kullanıcılar için hazırlanmış, ve bu doğrultuda hizmet vermektedir. Neden 18 yaşından kücüklerin girmesi yasak ve sakıncalıdır biraz da bundan size söz etmek istiyorum. Omegle sitesi üyeliksiz ve ücretsiz olduğundan her yaş ve zevkten insanların giriş yaptığı hiç birbirini bilmeyen tanımıyan kişilerin aynı anda yada özel odalarda karşılıklı bir şekil de Webcam ekranında uygunsuz yanı yarı çıplak görüntüler sergiledikleri için +18 yaşında küçükler için sakıncalı olduğunu belirtmektedir. Tabiy omegle sitesi tamaman bel altı kameralı görüntüler içermemektedir. Bazen çok iyi ve Temiz seviyeli ve düzgün bir şekil de sizler de yabancı ülkeler de yaşayana kız ve erkek arkadaşlar burada bulabilirsiniz, ingilizce dil tercihinizi pratik yaparak geliştirebilirsiniz. Omegla TR sitesi olarak bizler de sizlere yazılı bir şekil de hizmet vermekteyiz.

  Omegle sitesine giriş yapmak için öncelikle Google arama motoruna omegle yazarak sizler de bu siteye giriş yapabilirsiniz. Siteye  girdiğinizde Google Translate sayesinde translator dil tercihinizi seceibliyorsunuz ingilizce Türkçe Rusca, Almanca istediğiniz dil tercihinizi burada secebiliyorsunuz. Omegle sitesi sizlere iki türlü sohbet yapabilme imkanı sunmaktadır. Bunlardan birincisi omegle text (yazılı Chat) seceneği ve omegle Video, omegle Videos kameralı vegörüntülü sohbet seceneğidir. Burada dilediğpiniz gibi istersen omegle yazılı isterseniz kameralı ve görüntülü sohbet edebilme seceneğine tıklayabilirsiniz. Omegla kameralı ve görüntülü seceneğini secip next butonuna tıkladıksan sonra start a Chat diyerek sizler de omegle sitesineve görüntülü kameralı cam açan kullanıcılar kervanına katılmış olursunuz.

  Burada bir çok insan gibi sizlerin de merak ettiğiniz asıl kameralı sesli ve görüntülü sohbet seceneği olacağından dolayı öncelikle en iyi görüntü ve çözünürlük için sizlere Google Chrome eklentisini yada Mozilla Firefox gibi eklentileri kurmanızı ve kaliteli bir şekil de omegle sitesine bağlanmanızı öneriyoruz. Burada kameralı görüşme yapabilmeniz için 1 adet web Kamera ve 1 adet sesli konuşmak yapabilmeniz için bir adet mikrofonuzun olması şart. Daha sonra sizler de üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de omegle sitesine giriş yapabileceksiniz. Site içerisinde sörf yaparken karşınıza çeşitli görüntüler çıkabilir, burada her yaş her zevk ve her ülkede kullanıcılarla karşılaşabilirsiniz.

  Site tamamen bir arkadaşlık ve eğlence sitesi olduğundan karşınıza değişik ve +18 çıplak Kamera açan kullanıcılar çıkabilir, next butonuna tıklayarak başka görüntülerin gelmesini sağlıyabilirsiniz. Uygunsuz görüntü ve Kamera açan kullanıcıları şikayet edebilirsiniz. Rapor, Report butonuna tıklayarak sizler de bu kişileri sitenin Admin ve yönetici sorumlu kişilere şikayet edebilirsiniz.

  omegle-türküyeOmegle sitesi üzerin de olurda sizler de diğer kızlarla Webcam ekranında karşısında  uygunsuz bir şekil de Kamera açtıysanız ve şikayet esnasında diyelim ip numaranız yasaklandı ve bu siteye girişiniz engellendiği taktir de omegle sitesin de ban sorunu konusunda biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyorum.

  Omegle Ban Açma

  Öncelikle Proxy ve dns ayarları üzerinde oynama yapan yabancı İp numarası arayip tunnel gibi yada tor gibi proğramlar kullan kullanıcıarımıza öncelikle bunlara hiç gerek olmadığını belirtmek isterim.

  İlk önce Internet Explorer üzerin de giriş yapan kullancılar bilgisayarlarınıza Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentilerini kurmanızı öneriyoruz. Bunun yanında geçmişi çerezlerinizi silmenizi ve temizlemenizi öneriyoruz. Bunun için de Ccleaner proğgramını kullanmanız iyi olacaktır. Bilgisayarınızın Modem’ini resetleyiniz daha sonra ip numaranızı değiştirmeden Google Chrome üzerinden giriş yaparak, tekrardan kolay bir şekilde ban sorunu olmadan doğrudan omegle sitesine giriş yapabileceksiniz. Google Chrome üzerinden İp numaranızın Banlanmamasına özen gösteriniz, onun için uygunsuz görüntülerden kacınmanızı ve sizler de yabancı kızlarla ve erkeklerle güzel ve kaliteli bir şekil de tanışmak ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurmanız için sizlerin de bu siteyi Temiz ve seviyeli bir şekil de kullanmanızı öneriyoruz. Omegle ve chatroulette hakkında sizler de merak ettiklerinizi yada istek şikayet ve diğer görüşlerinizi bizlerle bu konu altında paylaşabilirsiniz. Omegle sitesine giriş yapan daha önceki ön Bilgi sahibi arkadaşlarımız bizlere yardımcı olmak için omegle kameralı sohbet sitesin de olan bitenleri kıza bir şekil de özetlerseler yorum halin de diğer yeni kuallanacak kullanıcılarımıza ön Bilgi vermiş olursunuz. Şimdiden herkeze güzel sohbet’ler diliyoruz.

  Türkiye omegle tr benzer alternatif diğer sitelere göz atmak için sizlere aşağıdaki listeyi öneriyoruz.

  Omegle benzeri siteler

  1-  Omegletr.org

  2-  Chatsohbet.Net

  3- Omegle.Com

  4- Sohbetchat.Com

  5- Sohbetodalari.Org

  Yukarıdaki siteler sizlere faydalı olabilecek Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi eğlenceve arkadaşlık bay bayan sohbet siteleridir. Sizler de gönül rahatlığı ile bu sohbet odalarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz.

   

   

  Omegla TR Benzer Yazılar

  Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere seviyeli ve güzel bir mekanda hizmet sunan sitemiz bundna böyle artık Almanya
  Türkiye’nin en iyi online eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak bugün sizlere hem yazılı hem de sesli bay ve bayan arkadaşlık siteleri üzerine

  Toplam 2 Yorum Yapılmış

  1. Hale Güngör demişki 14 Aralık 14 18:37 

   oooov merhaba en çok kullandığım sohbet omegla mükemmel imkanlarından faydalanıyorum sorunsuz ve donmadan hızlı sohbet etdiyorum bu chat sistemi bulmak zor oldu ama artık sık kullanımlarıma kaydettim online olarak rahatça arkadaşlarımla konuşabiliyorum ve toplantılarımı genel olarak yeni dostluklar elde edebiliyorum omegla ile tanıştıgımdan beri boş zamanlarım daha’da eğlenceli geçmeye başladı omeglada sadece sohbet değil oyun ve radyo oldugu için dahada çok vakit geçiriyorum.

   Omegla ile güzel dakikalar geçiriyorum bu güzel siteyi kurduğunuz için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

   Bana ulaşmak için skype adresimden ekliyebilirsiniz

  2. Hakan üstün demişki 14 Aralık 14 20:11 

   Günümüz teknolojinnde insanlarla kaynaşmak onlarla sohbet etmek için sohbet chat ve omegla gibi bir cok sohbet ortamları var iken ben omegla nın daha etkin bir iletişim ve arkadaş edinme ortamı oluştudgunu düşünüyorum hem kişileri görmek hem konuşmak daha kolay ve bir cok insanla tanışma imkanı sağlamakta omegla hakkında yazılmız yasınız için tşkler ediyorum

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Omegla TR Etiketler

  SohbetChat.Com Sohbet Chat Chat Sitemap Feed Hakkımızda - Yasal Uyarı