Astroloji Günlük Burc yorumları

 • Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

  Sohbet Chat

  Sohbetchat.Com  hakkında biraz sizlere ön bilgi sunmak istiyoruz. Sitemiz web archive (arşiv) bilgilerine bakacak olursak ilk register kayıt edildiği tarih Temmuz 10.2001 Yıl’ındna itibaren ilk kayıt edildiği bilgilerini görebilirsiniz. Hedef olarak sitemiz tamamen en iyi arkadaşlık Bay ve Bayan eğlence siteleri üzerine sizlere hizmet verecektir. Sitemiz içerisin de belli başlı sizlere paylaşacağımız konu ve kategorilerimizden bazıları sohbet chat  magazin, şiir, e-kart, burç, fal, astroloji, güncel haber, spor,dostluk, arkadaşlık, sevgi saygı ve islami bilgiler ve arkadaşlık konuları üzerin de sizlere hizmet vermeye devam edecez.

  Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve eğlence siteleri üzerine sizlere ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de Google arama motoru üzerin de hizmet veren sitemize sizler de giriş yaparak yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz.

  Son zaman da gelişen Teknoloji sanal internet ortamında günlük iş stresi ve hobby olarak bir çok insanımızın kafasını dağıtmak ve üzerindeki stresi atmak için son zaman da sosyal paylaşım ağ siteleri olan Facebook ve Twitter gibi yada kameralı ve görüntülü sohbet sitelerini tercih edip, bu sitelere daha çok giriş yaptıkları günümüz de bizler de biraz olsun en iyi arkadaşlık ve ciddi seviyeli sohbet odalarımız üzerin de sizlere en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz sitemiz yönetici ve Editör arkadaşlarımız tarafından sizlere bilgiler ve paylaşımlar yapmaktayız.

  Sitemiz bir arkadaşlık ve eğlence sitesi olarak sizlere her zaman kaliteli ve öncü güzel bir şekil de chat  hizmetini vermeye devam edecektir.

  Sitemiz global kanalları hakkında biraz sizlere söz etmek istiyorum.

  chatGenel muhabbet ve sohbet odalarımız için keyif alabileceğiniz global odamız Sohbet kanalıdır. Burada sizler de Türkiye ve Avrupa da yaşayan Gurbetci vatandaşlarımızla tanışabilir ileriye dönük güzel bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

  Canınız sıkılmasın hem sohbet yapın hem bunun yanında oyun soru cevap oyun botlarımızla sizlere en iyi zevkli oyun islami oyunlar kelime türetmece kaos bulmaca islami ve oyun test oyun botlarımızla hizmet verdiğimiz  Oyun kanalımıza sizler de giriş yaparak diğer yarışmacı arkadaşlarımızla güzel vakitler gecirebilirsiniz. Her Ay’ın sonun da birinci gelen kullanıcılarımıza sitemiz yönetimi tarafından süpriz hediyeler ve Kanal operatörlük (@) opluk yetkisi verilmektedir. Bunun yanında diğer ödüllü yarışma kanallarımız da sizler de kıyasıya çekişmeli diğer oyuncu arkadaşlarımızla yarışabilirsiniz.

  Hem sohbet hem eğlence oyun kanallarımızın yanın da Radyo kanalımızda Radyo sorumlu ve yetkili görevli Dj arkadaşlarımızın sizlere günün 7/24 saati canlı istek parçalar eşliğin de doyumsuz Müzik keyfini yaşatmaya devam ediyorlar. İstek parcalar isteyip sizler de sevdiklerinize eş ve dostlarınıza armağan edebilirsiniz.

  chat-sitesiTürkiye’nin en iyi eğlence ve sohbet odalarımız üzerin de sizlere sohbet vermenin keyfini ve gurunu yaşamaktayız. Sizlerin daha güzel bir mekanda diğer kullanıcılarımızla sohbet etmeniz için sitemiz içerisin de belli başlı Kanal kurallarımız mevcut, bu kurallarımız sizlerin güzel bir ortam da sohbet etmeniz için ele alınmıştır.

  Sohbet Kanal Kurallarımız

  1- Sohbet odalarımız da başkalarına argo, kötü söz küfür etmek kesinlikle yasaktır.

  2- Reklam, Clone, Bot inviter gibi paylaşım ve Flood yapmak kesinlikle yasaktır.

  3- Başkalarına ait özel bilgileri Telefon Ad soyad ev iş yeri Facebook Skype gibi bilgileri vermek dağıtmak yasaktır.

  Bu kurallarımız sizlerin daha iyi seviyeli ve ciddi bir ortam da sohbet etmeniz içindir. Maksat ”Kahve Bahane Sohbet Şahane” olsun diyerekten sizlere üyeliksiz ve ücretsiz sohbet keyfini yaşatmaya devam ediyoruz.

  Yasal ve genel gizlilik.

  1- Sitemiz tamamen bir arkadaşlık ve paylaşım sitesidir. Sitemiz içerisin de yer Alan içerikler (makaleler) paylaşımlar haberler şiirler Google arama motorunda faydalı siteler de nalıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek kesinlikle yasal hak ve istek sahiplerinin paylaşım ve isteklerini yerine getiren bir paylaşım eğlence sitesidir.

  2- Sitemiz odalarına giriş yapan kullanıcılarımız tamamen kendi istekleri doğrultusunda sitemize giriş yapmaktadırlar.

  Sitemiz içerisin de istek şikayet ve paylaşım iletişim adresleri olarak bizlere 7/24 Saat online bir şekil de irtibat kurableceğiniz adreslerimiz.

  Gmail Contact:  tunahanteylo@hotmail.com

  Web Url : http://www.sohbetchat.com

  Adreslerimiz den bizlere kolay bir şekil de iletişim kurabilirsiniz.

  sohbet-chatTürkiye’nin bir numaralı Avrupa’nın en iyi arkadaşlık  yeni çağın kültür eğlence ve sohbet odaları sitemize sizler de Google üzerin de bizlere kolay ve ücretsiz üyeliksiz bir şekil de bizlere ulaşabilirsiniz.

  Sohbet Chat Benzer Yazılar

  Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere seviyeli ve güzel bir mekanda hizmet sunan sitemiz bundna böyle artık Almanya
  Türkiye’nin en iyi online eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak bugün sizlere hem yazılı hem de sesli bay ve bayan arkadaşlık siteleri üzerine

  Toplam 2 Yorum Yapılmış

  1. Nadal demişki 17 Ocak 15 13:08 

   Kaliteli işler her Zaman arkasından başarıyı getirmektedir. Başarılı olmak için de kendinie öncelikle öz güveniz olması gereklidir. Bu site yönetimi de eminim ki hiç bir çıkar ve masrafdan kaçmamış bu siteyi almış aktif etmişler. Yazılı sohbet ve arkadaşlık siteleri son Zaman da kameralı sohbet sitelerine olan ilgi ve rekabet yüzünden son zamanda modası geciyorsa hala milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

  2. emreout demişki 29 Haziran 15 13:26 

   Merhaba ben emre sarıkaya naber kızlar bekar kız arıyorum?

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Sohbet Chat Etiketler

  SohbetChat.Com Sohbet Chat Chat Sitemap Feed Hakkımızda - Yasal Uyarı